BL je magie!

BL je magie! je první díl oblíbené manga série, ve které si přijdou na své nejenom fanoušci vztahů mezi kluky, ale taky ti, kteří mají v oblibě ztřeštěné příběhy. Tahle manga má úplně všechno, co byste od podobného žánru čekali – krásnou kresbu, sympatické kluky, kteří často chodí bez trička, muchlování a hromadu vtipných situací.

1 položek celkem
0 BL je Magie
279 Kč –10 %
BL je magie! #01
Skladem na prodejně
251 Kč
44842

Rubio Vin Astar je černý mág, který se vydává do světa lidí, aby našel odpovědi na ty nejpalčivější otázky – jak se zbavit mocného šému, s nímž uzavřel spojenectví, nebo jak jednou provždy ovládnout černou magii a naplnit tak svůj osud. Společnost na cestách mu dělá jeho praděda zakletý v sovu, který nijak nezastírá, že Rubio je podle něj hanba rodiny. Rubio tak kromě neschopnosti probudit v sobě potenciál stát se mocným mágem čelí i tíživé osamělosti... To se ale změní s příchodem Atiho, který se do Rubia ukrutně zamiluje! Může za to Rubiovo osobní kouzlo, nebo snad temné čáry?

O autorce:
Oroken je autorka, která žije a tvoří v Německu. Na kontě má už několik manga titulů, které si získávají srdce čtenářů! Oroken je aktivní na sociálních sítích a pokud navštívíte její Instagram nebo Facebook, najdete tam hromadu ilustrací nejenom k BL je magie!, ale i k dalším příběhům (pozor na spoilery!).