Doprava a platby

V současné době nabízíme tyto způsoby dopravy:

Balíkovna – na výdejní místo v ČR

Dodání na výdejní místo v České republice: 69

Česká pošta: Balík Do ruky – zaslání na adresu do ČR i SR

Dodání na adresu v České republice: 115

Dodání na adresu na Slovensku: 270

Česká pošta: Balík Na poštu – vyzvednutí na poště v ČR

Dodání na poštu v České republice: 100

Zásilkovna – na výdejní místo v ČR i SR  (do 10 kg)

Dodání na výdejní místo v České republice: 79

Dodání na výdejní místo na Slovensku: 100

Vyzvednutí na naší kamenné prodejně

Zboží bude po dobu 1 týdne (nebo dle domluvy) zdarma uloženo na naší kamenné prodejně a připraveno k osobnímu odběru.


Při objednávce nad 2 000 Kč - doprava zdarma!

 
 

Využít můžete tyto platební metody:

 

Dobírkou

Můžete využít pouze při odesílání zboží v rámci České republiky prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny. Zboží expedujeme ihned po přijetí a zpracování objednávky. Dobírka je zpoplatněna částkou 35 Kč.

Bankovním převodem

Bezplatný způsob úhrady pro objednávky v rámci ČR i na Slovensko. Držte se pokynů v potvrzovacím e-mailu a odešlete určenou částku na náš bankovní účet 2801277455/2010 (IBAN: CZ2120100000002801277455). Ihned po obdržení částky (zpravidla do 24 hodin pro platby v ČR, do 72 hodin u plateb ze zahraničí) zboží expedujeme. 

Platební bránou GoPay

Tato možnost kombinuje rychlost expedice u dobírky a zároveň Vás zbavuje dalších poplatků. Stačí tuto možnost vybrat v košíku, zadat platební kartu či jiný způsob rychlého převodu a o nic víc se nemusíte starat, zboží expedujeme takřka ihned po přijetí a zpracování objednávky. Možnost je vhodná jak pro objednávky z ČR, tak i pro ty ze Slovenska.

V případě, že platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne, můžete dodatečně zaplatit prostřednictvím platebního tlačítka, které naleznete v detailu objednávky ve Vaší mailové schránce nebo které Vám pošleme s žádostí o dodatečnou platbu. Pokud se platba stále nedaří, napište nám na e-mail obchod@nerdi.cz nebo na Facebook či Instagram a vše společně vyřešíme. Nezaplacené objednávky bez dalších informací budou po 48 hodinách automaticky stornovány.

Hotově či kartou při převzetí na kamenné prodejně

Jestliže jste zvolili jako způsob dopravy osobní odběr, můžete nám zboží zaplatit na naší kamenné prodejně. Přijímáme hotovost i všechny běžné typy platebních karet. Nepřijímáme tzv. „benefit karty“.

 

Tento přehled sumarizuje náš nákupní řád a obchodní podmínky