Věrnostní program

Vážení a milí zákazníci,

přechodem na nový e-shop v roce 2020 jsme provedli několik podstatných změn, se kterými Vás chceme seznámit.

Nejdříve jedna špatná zpráva – nebylo možné přenést staré zákaznické účty, proto Vás prosíme, abyste nám věnovali minutku svého času a založili si účet i na novém e-shopu. Děkujeme moc.

 

A nyní k příjemnějším zprávám: Nahradili jsme 10% slevu na požádání komplexnějším slevovým programem, kdy po registraci zde na e-shopu nebo u nás na prodejně budete mít možnost vždy nakupovat pod svým jménem do svého účtu. Proč to?

  1. Budete mít vždy stejné ceny na e-shopu i v kamenné prodejně.
  2. Díky evidenci nákupů budete mít přehled, co jste si kdy u nás koupili, ať už to bylo osobně nebo přes internet.
  3. Protože chceme ocenit naše věrné zákazníky, automaticky se budou všechny nákupy z prodejny i e-shopu sčítat a dle jejich výše můžete dostat věrnostní slevu (viz tabulka níže). Tedy, k 'e-shop slevě' (ponížené ceny internetového obchodu platící i na kamenné prodejně) se Vám budou připočítávat i další 'bodíky' a tím pádem je 'jen' 10% SLEVA minulostí

A to se hodí, co myslíte?

 

Jak bude konkrétně věrnostní sleva vypadat? Budou se počítat všechny Vaše objednávky v posledních 12 měsících. Pokud přesáhnou určitou částku, přičteme Vám procento navíc ke standardní e-shop slevě. Konkrétně pak věrnostní sleva vypadá takto:

Nakoupíte v posledních 12 měsících minimálně za: Získáte věrnostní slevu k e-shop slevě:
5.000 Kč +1 %
10.000 Kč +2 %
15.000 Kč +3 %
20.000 Kč +4 %
25.000 Kč +5 %


Jak již bylo řečeno, výše nákupů pro výpočet slevy je rovná součtu všech nákupů v uplynulých dvanácti měsících do data nákupu. Nákup z konce října se Vám tedy bude do výpočtu věrnostní slevy promítat do příštího října. Tím pádem jednou začnete a pak už jen budete pokračovat – žádné nemilé překvapení v podobě každoročního nového začátku sbírání bodů Vás nečeká.

Věrnostní slevu lze uplatnit na nové české a anglické komiksy kromě edičních řad typu UKK, NHM, KVS a limitovaných edic. 

Nový věrnostní program funguje od 1. září 2020, kdy na pokladně Komiksového krámu přestala platit stará dobrá „e-shop sleva stálého/znalého zákazníka”. Nezapomeňte se proto registrovat na e-shopu už teď a u pokladny vždy hlásit své jméno, abychom Vám mohli dát ceny jako na e-shopu (případně nižší) a 'zapsali' si Vaše body.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení