Věrnostní program

 Registrace u nás na e-shopu a kamenné prodejně se vyplatí! A proč?

  1. Budete mít vždy stejné ceny na e-shopu i v kamenné prodejně + k tomu další slevy (vizte bod 3).
  2. Díky evidenci nákupů budete mít přehled, co jste si kdy u nás koupili, ať už to bylo osobně nebo přes internet.
  3. Protože chceme ocenit naše věrné zákazníky, automaticky se budou všechny nákupy z prodejny i e-shopu sčítat a dle jejich výše můžete dostat věrnostní slevu (viz tabulka níže). Tedy, k 'e-shop slevě' (ponížené ceny internetového obchodu o 15–20 % pro Vás budou platit i na kamenné prodejně) se Vám budou připočítávat i další 'bodíky' a tím pádem je 'jen' 10% SLEVA minulostí a dostat se můžete i na pravidelnou 25% SLEVU (dle četnosti a obsahů Vašich nákupů)

A to se hodí, co myslíte?

Jak bude konkrétně věrnostní sleva vypadat? Budou se počítat všechny Vaše objednávky v posledních 12 měsících. Pokud přesáhnou určitou částku, přičteme Vám procento navíc ke standardní e-shop slevě. Konkrétně pak věrnostní sleva vypadá takto:

Nakoupíte v posledních 12 měsících minimálně za: Získáte věrnostní slevu k e-shop slevě:
5.000 Kč +1 %
10.000 Kč +2 %
15.000 Kč +3 %
20.000 Kč +4 %
25.000 Kč +5 %


Jak již bylo řečeno, výše nákupů pro výpočet slevy je rovná součtu všech nákupů v uplynulých dvanácti měsících do data nákupu. Nákup z konce října se Vám tedy bude do výpočtu věrnostní slevy promítat do příštího října. Tím pádem jednou začnete a pak už jen budete pokračovat – žádné nemilé překvapení v podobě každoročního nového začátku sbírání bodů Vás nečeká.

Věrnostní slevu lze uplatnit na nové české komiksy a anglické sešitovky (US Comics) kromě edičních řad typu UKK, NHM, KVS, LOB a limitovaných edic a sběratelských Kompendií. 

Věrnostní program funguje od 1. září 2020. Nezapomeňte se proto registrovat na e-shopu už teď a u pokladny vždy hlásit své jméno, abychom Vám mohli dát ceny jako na e-shopu (případně nižší) a 'zapsali' si Vaše body.