KAMO – Dohoda s říší přízraků #01

Kód: 44844
Novinka
Značka: Zoner Press
249 Kč –10 %
0 KAMO
249 Kč –10 % 224 Kč
Skladem na prodejně

Série: Kamo
Žánr: fantasy, městská fantasy
Kategorie: CZ manga
Formát: manga book / knížečka
Jazyk: česky

Detailní informace

Detailní popis produktu

ANOTACE:

Kamo se narodil s nemocným srdcem a jeho život se pomalu chýlí ke konci. Že by smutný závěr příběhu, který ještě ani pořádně nezačal? Ale kdeže! S nezlomnou vůlí žít přichází nová příležitost v podobě nabídky – nové srdce výměnou za určitou službu. Taková dohoda se neodmítá. Co na tom, že bytost, která ji Kamovi nabízí, je veskrze přízračná?

Na rozdíl od vrstevníků má Kamo jednu velkou nevýhodu. Selhává mu srdce. Jeho život je tak plný nejrůznějších omezení. Nemůže sportovat, jíst nezdravé jídlo, chodit do školy a vůbec dělat všechny ty věci jako normální dospívající kluk. Každý den je utrpení. Ale v okamžiku, kdy už se zdá, že se dalšího dne nedožije, přijde nečekaná nabídka. Přízrak jménem Crimson nabízí dohodu – daruje Kamovi nové srdce, pokud mu Kamo pomůže navrátit se mezi živé. To v sobě ovšem zahrnuje poměrně nebezpečnou aktivitu v podobě lovení jiných přízraků.

Nakonec ale, kdo by nebral možnost zahrát si ještě jednou basketbal nebo ochutnat pořádně mastný burger, aniž by se musel bát, že kvůli tomu umře? Kamo s Crimsonovou nabídkou souhlasí a vkročí tak do světa, o jehož existenci neměl ani tušení. Do světa, kde se to přízraky jenom hemží. A Crimson, jeho nový společník, je sice v mnoha ohledech vtipný a poťouchlý, zato ale neváhá připravit o život kohokoli, kdo mu stojí v cestě…

Připojte se ke Kamovi na výpravě za dobrodružstvím, na jejímž počátku nebylo nic jiného než odhodlání žít! Poznávání nových přátel, hledání svého místa v životě, poodkrývání Crimsonových tajemství a v neposlední řadě otázky ohledně toho, jak tenká hranice existuje mezi tím, co považujeme za dobré a špatné. Přízračná pouť začíná!


Detailní přehled autorů:

Scénář: Ban Zarbo
Kresba: Ban Zarbo
Lettering: Petr Bernát
Překlad: Eliška Škorpíková
Redakce: Eva Pospíšilová
Obálka: Ban Zarbo

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMIKSY
Hmotnost: 0.245 kg
Série: Kamo
Žánr: fantasy, městská fantasy, young adult
Vydavatel českého vydání: Zoner Press
ISBN: 978-80-7413-602-3
Rok a měsíc vydání: 2024/03
Vazba: brožovaná
Formát: 126 x 188 mm
Počet stran: 200
Tisk: černobílý
Vydavatel originálu: Tokyopop
Název originálu: Kamo – Pakt mit der Geisterwelt #01
Scénář: Ban Zarbo
Kresba: Ban Zarbo
Obálka: Ban Zarbo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: