Informace k uzavření prodejny z nařízení vlády

Aktualizace ke dni 2. 11. 2020

Vážení a milí zákazníci,

jak jste již jistě zaznamenali, vláda zmírňuje opatření, a tím pádem Vás můžeme od čtvrtka 3. prosince opět uvítat na naší kamenné prodejně. Při nákupu se, prosím, řiďte pokyny personálu a dodržujte veškerá hygienická opatření.

Díky moc všem za podporu!

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


 

Aktualizace ke dni 8. 11. 2020

Vážení zákazníci,

jako v průběhu minulého uzavření, i nyní Vás chceme pravidelně informovat o novinkách a změnách na ohledně naší prodejny i komiksů obecně v době covidové.

  • Pro osobní odběry máme otevřeno výdejní místo. Po předchozí telefonické domluvě můžete dorazit v úterý a pátek od 16 do 18 hodin do Pasáže Rozkvět, kde Vám bude Vaše objednávka vydána. Z technických důvodů je možné platit pouze v hotovosti (ideálně přesnou částkou).
  • Omezili jsme odběr NHM a KVS. Vzhledem k tomu, že převážnou část prodejů tvořila naše kamenná prodejna, přistoupili jsme k omezení počtu odebíraných komiksů v tzv. časopisové distribuci. Pokud tyto série sbíráte, důrazně Vám doporučujeme si je průběžně objednávat přes náš e-shop. Hrozí, že do otevření obchodu budou některá čísla vyprodána a nemuselo by se na Vás tak dostat.
  • Komiksové novinky vychází podle plánů. Zatím se neděje žádné omezování plánovaného vydávání komiksů. Tento týden se například můžete začíst do tří skvělých novinek z Comics Centra nebo nového kousku z ediční řady Mistrovská díla evropského komiksu od nakladatelství Crew.
  • Sleva 15 % na komiksové novinky. Je to tak. Rozhodli jsme se, že dokud bude kamenná prodejna uzavřena, budeme Vám, našim drahým zákazníkům, poskytovat prvních čtrnáct dní od vydání 15% slevu na komiksové novinky v klasické distribuci. Pro snadnější vyhledávání jsme vytvořili přímo speciální kategorii. Využijte toho, zároveň nás tím v této nelehké době podpoříte.

Děkujeme všem za podporu a hlavně za uskutečněné nákupy

Společně to zvládneme!

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


Aktualizace ke dni 27. 10. 2020

Vážení zákazníci,

po zvážení situace jsme se rozhodli obnovit možnost osobních odběrů. A to tak, že bude po předchozí telefonické domluvě zřízeno výdejní místo v prostorách pasáže Rozkvět. Toto výdejní místo bude fungovat prozatím v úterý a v pátek od 16.00 do 18.00. Pokud by Vám doba silně nevyhovovala, napište nám na e-mail, můžeme se případně domluvit na posunu či rozšíření.

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


Vážení zákazníci,

vzhledem k vyhlášeným vládním opatřením v souvislosti s epidemií COVID-19 bohužel musíme opět uzavřít naši kamennou prodejnu Komiksový krám. Stejně jako na jaře bude nadále fungovat náš e-shop nerdi.cz. S tím jsou spojeny následující informace:

  • Kamenná prodejna: Jak již bylo předesláno, obchod bude uzavřen. Toto prosím respektujte, i když uvidíte v obchodě někoho ze zaměstnanců, věřte, že Vám bohužel nemůžeme otevřít a pustit Vás dovnitř – i když nás to, pravda, bude hodně mrzet.
  • Osobní odběry: Zákazníci, kteří vytvořili objednávky na osobní odběr do středečního večera, od nás obdrží e-mail s dalšími pokyny. Jednak je možnost objednávku pozdržet až do znovuotevření prodejny, jednak je možnost změnit způsob doručení objednávky (Využijte Zásilkovnu nebo Českou poštu, krom platby na dobírku můžete využít i bankovní převod. Netvořte nové objednávky, jsme schopni toto vše upravit již u Vaší současné.), jednak ve čtvrtek 22. 10. a v pátek 23. 10. bude možnost si objednávku po předchozí telefonické domluvě vyzvednout osobně.
  • Objednávky s dopravou: Zde se nic nemění, provoz e-shopu nebude nijak dotčen. Budeme se snažit odesílat veškeré objednávky ve standardních termínech. Poprosíme Vás ale co nejméně využívat dobírky, ať se zbytečně nevystavujete zdravotnímu riziku.

Další informace (změny v plánovaném vydání, posun znovuotevření kamenné prodejny...) budeme jako na jaře sdělovat pomocí aktualizací v tomto článku a na facebookových stránkách Komiksového krámu a e-shopu Nerdi.cz.

A stejně jako na jaře Vás i nyní prosíme, abyste nám zachovali přízeň a objednávali z našeho e-shopu své oblíbené komiksové tituly – ať Vy máte co číst a my můžeme přežít další neveselé období.

 

Děkujeme za pochopení

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Matěj Kos
vedoucí provozovny