Informace k uzavření prodejny z nařízení vlády

Aktualizace ke dni 5. 4. 2021

Vážení zákazníci,
výdejní hodiny objednávek z e-shopu jsou v platnosti opět v klasických časech - v úterý a pátek od 15 do 18 hodin.
S ohledem na omezení pohybu mimo okres Vás prosíme, abyste osobní odběry volili pouze pokud bydlíte v okresech Brno-město a Brno-venkov (interaktivní mapa zde). V případě, že máte objednávku k osobnímu odběru již nachystánu, ale nemůžete se dostat do našeho obchodu, napište nám prosím, na e-mail obchod@nerdi.cz a nějak se domluvíme.
Těšíme se na Vás na našem výdejním místě. ;-)

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Radovan Kopecký


 

Aktualizace ke dni 28. 3. 2021

Vážení zákazníci,
prodejna zůstává stále uzavřená a fungujeme pořád v režimu výdejního místa, otevření pro jistotu už ani neslibují... Jen bychom Vás rádi upozornili, že vzhledem ke státnímu svátku, který připadá na pátek 2. dubna t. r., bude výdejní místo mimořádně otevřeno již ve čtvrtek 1. dubna od 15 do 18 hodin. V pátek 2. 4. bude výdejní místo uzavřeno.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Velikonoce!

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos

 


 

Aktualizace ke dni 1. 3. 2021

Vážení zákazníci,
s ohledem na omezení pohybu mimo okres Vás prosíme, abyste osobní odběr volili pouze pokud bydlíte v okresech Brno-město a Brno-venkov (interaktivní mapu viz například zde). V případě, že máte objednávku k osobnímu odběru již nachystánu, ale nemůžete se dostat do našeho obchodu, napište nám, prosím, na e-mail obchod@nerdi.cz a nějak to vymyslíme. Jinak výdejní hodiny objednávek z e-shopu zůstávají v platnosti, budeme se na Vás tedy těšit v úterý a v pátek od 15 do 18 hodin.

Doufejme, že tři týdny uzávěry budou stačit... 

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos


 

Aktualizace ke dni 14. 2. 2021

Vážení zákazníci,
vzhledem k současné situaci v návaznosti na dle mnohých právníků protiústavní vládní usnesení č. 126 nemůžeme naši kamennou prodejnu dosud otevřít. V současné době je nouzový stav a s ním spojené uzavření maloobchodních prodejen avizované do 28. února, přičemž – jak je již zvykem – nikdo netuší, jestli budeme moci po uplynutí tohoto data otevřít.

Osobně si myslíme, že při dodržení veškerých hygienických opatření (maximálně 2 lidi na prodejnu, roušky/respirátory, pravidelná desinfekce všech ploch) je náš obchod z hlediska potenciální nákazy bezpečnější než půlhodinová cesta přecpanou (a z důvodu pandemie zároveň co do počtu spojů redukovanou) MHD či dlouhá fronta před úřadem vzniknuvší z důvodu omezení úředních hodin. Naše vláda však má jiný názor, a tak, abychom se nevystavovali riziku likvidačního postihu, ponecháváme obchod stále fungující pouze v režimu výdejního místa pro e-shopové či jiným způsobem (telefonicky, SMS zprávou) provedené objednávky – klasicky úterý a pátek od 15 do 18 hodin

Děkujeme za pochopení, držme si všichni palce, ať tuto epidemii navzdory vládě všichni ve zdraví přežijeme.

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos


 

Aktualizace ke dni 25. 1. 2021

 Vážení zákazníci,

přesto že je naše kamenná provozovna z nařízení vlády opět uzavřena, je tu možnost si u nás nakoupit. Vzhledem k aktuální situaci je 2x v týdnu (úterý a pátek) pro potřeby osobních odběrů opět v provozu naše výdejní místo. Na rozdíl od listopadového lockdownu, který byl spojený i s uzavřením pasáže, máte nyní možnost bez předchozího telefonátu přijít až k naší prodejně, kde Vám objednávku vydáme. Tentokrát je možné zaplatit i pomocí platební karty.
Objednat zboží si u nás můžete zde, přes náš INTERNETOVÝ OBCHOD, či domluvou na e-mailu obchod@nerdi.cz, nebo (v ÚT a PÁ 15-18:00 h.) na telefonu 604 247 449.

Držme si navzájem palce, ať zvládneme i třetí (a snad už poslední) vynucené uzavření.

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Radovan Kopecký

 


 

Aktualizace ke dni 8. 1. 2021

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci a novým nařízením vlády bude opět v provozu v úterý a v pátek pro potřeby osobních odběrů naše výdejní místo. Na rozdíl od listopadového lockdownu, který byl spojený i s uzavřením pasáže, nyní budete mít možnost bez předchozího telefonátu přijít až k naší prodejně, kde Vám objednávku vydáme. A navíc bude možné zaplatit i pomocí platební karty. :)

Komiksové novinky začneme v omezeném množství brát, tak jako jste byli zvyklí při minulých lockdownech, abyste nepřišli o nášup nového komiksového čtiva.

Držte nám palce, ať zvládnem i třetí (a snad už poslední) vynucené uzavření prodejny.

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos

 


 

Aktualizace ke dni 4 . 1. 2021

Vážení zákazníci,
vzhledem k tomu, že je kvůli dalšímu vládnímu nařízení naše kamenná prodejna od 27. 12.  2020 do (minimálně) 10. 1. 2021 opětovně uzavřena, vyplývá z této skutečnosti následující:

 • V průběhu prvního lednového týdne roku 2021 Vás budeme informovat o přesné otevírací době výdejního okna / kamenné prodejny.
 • E-shop objednávky budeme s největší pravděpodobností postupně vyřizovat až po 10. 1. 2021 (změna termínu vyhrazena).
 • Jestliže budete mít jakékoliv dotazy či prosby, směřujte je na e-mail obchod@nerdi.cz.
 • Zaktualizované informace čekejte každým dnem!

Děkujeme za pochopení a za podporu v průběhu šíleného roku 2020 a přejeme VŠE NEJ v (snad lepším) roce 2021  :-)

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Radovan Kopecký 

 


  

Aktualizace ke dni 23. 12. 2020

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že se chystá opětovné zpřísnění vládních nařízení od 27. prosince 2020, které by mělo platit minimálně do 10. 1. 2021, nehrozí, že bychom otevřeli dříve. To pro nás i Vás znamená:

 • V průběhu prvního lednového týdne roku 2021 Vás informujeme o přesné otevírácí době výdejního okna / kamenné prodejny.
 • E-shop objednávky budeme dle jejich velikosti a četnosti vyřizovat buď v průběhu svátků, nebo (což je pravděpodobnější) až po 10. 1. 2021.
 • Jestliže budete mít jakékoliv dotazy či prosby, směřujte je na e-mail obchod@nerdi.cz.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou díky za podporu v průběhu toho šíleného roku 2020!

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos

  

Aktualizace ke dni 2. 11. 2020

Vážení a milí zákazníci,

jak jste již jistě zaznamenali, vláda zmírňuje opatření, a tím pádem Vás můžeme od čtvrtka 3. prosince opět uvítat na naší kamenné prodejně. Při nákupu se, prosím, řiďte pokyny personálu a dodržujte veškerá hygienická opatření.

Díky moc všem za podporu!

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


 

Aktualizace ke dni 8. 11. 2020

Vážení zákazníci,

jako v průběhu minulého uzavření, i nyní Vás chceme pravidelně informovat o novinkách a změnách na ohledně naší prodejny i komiksů obecně v době covidové.

 • Pro osobní odběry máme otevřeno výdejní místo. Po předchozí telefonické domluvě můžete dorazit v úterý a pátek od 16 do 18 hodin do Pasáže Rozkvět, kde Vám bude Vaše objednávka vydána. Z technických důvodů je možné platit pouze v hotovosti (ideálně přesnou částkou).
 • Omezili jsme odběr NHM a KVS. Vzhledem k tomu, že převážnou část prodejů tvořila naše kamenná prodejna, přistoupili jsme k omezení počtu odebíraných komiksů v tzv. časopisové distribuci. Pokud tyto série sbíráte, důrazně Vám doporučujeme si je průběžně objednávat přes náš e-shop. Hrozí, že do otevření obchodu budou některá čísla vyprodána a nemuselo by se na Vás tak dostat.
 • Komiksové novinky vychází podle plánů. Zatím se neděje žádné omezování plánovaného vydávání komiksů. Tento týden se například můžete začíst do tří skvělých novinek z Comics Centra nebo nového kousku z ediční řady Mistrovská díla evropského komiksu od nakladatelství Crew.
 • Sleva 15 % na komiksové novinky. Je to tak. Rozhodli jsme se, že dokud bude kamenná prodejna uzavřena, budeme Vám, našim drahým zákazníkům, poskytovat prvních čtrnáct dní od vydání 15% slevu na komiksové novinky v klasické distribuci. Pro snadnější vyhledávání jsme vytvořili přímo speciální kategorii. Využijte toho, zároveň nás tím v této nelehké době podpoříte.

Děkujeme všem za podporu a hlavně za uskutečněné nákupy

Společně to zvládneme!

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


Aktualizace ke dni 27. 10. 2020

Vážení zákazníci,

po zvážení situace jsme se rozhodli obnovit možnost osobních odběrů. A to tak, že bude po předchozí telefonické domluvě zřízeno výdejní místo v prostorách pasáže Rozkvět. Toto výdejní místo bude fungovat prozatím v úterý a v pátek od 16.00 do 18.00. Pokud by Vám doba silně nevyhovovala, napište nám na e-mail, můžeme se případně domluvit na posunu či rozšíření.

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


Vážení zákazníci,

vzhledem k vyhlášeným vládním opatřením v souvislosti s epidemií COVID-19 bohužel musíme opět uzavřít naši kamennou prodejnu Komiksový krám. Stejně jako na jaře bude nadále fungovat náš e-shop nerdi.cz. S tím jsou spojeny následující informace:

 • Kamenná prodejna: Jak již bylo předesláno, obchod bude uzavřen. Toto prosím respektujte, i když uvidíte v obchodě někoho ze zaměstnanců, věřte, že Vám bohužel nemůžeme otevřít a pustit Vás dovnitř – i když nás to, pravda, bude hodně mrzet.
 • Osobní odběry: Zákazníci, kteří vytvořili objednávky na osobní odběr do středečního večera, od nás obdrží e-mail s dalšími pokyny. Jednak je možnost objednávku pozdržet až do znovuotevření prodejny, jednak je možnost změnit způsob doručení objednávky (Využijte Zásilkovnu nebo Českou poštu, krom platby na dobírku můžete využít i bankovní převod. Netvořte nové objednávky, jsme schopni toto vše upravit již u Vaší současné.), jednak ve čtvrtek 22. 10. a v pátek 23. 10. bude možnost si objednávku po předchozí telefonické domluvě vyzvednout osobně.
 • Objednávky s dopravou: Zde se nic nemění, provoz e-shopu nebude nijak dotčen. Budeme se snažit odesílat veškeré objednávky ve standardních termínech. Poprosíme Vás ale co nejméně využívat dobírky, ať se zbytečně nevystavujete zdravotnímu riziku.

Další informace (změny v plánovaném vydání, posun znovuotevření kamenné prodejny...) budeme jako na jaře sdělovat pomocí aktualizací v tomto článku a na facebookových stránkách Komiksového krámu a e-shopu Nerdi.cz.

A stejně jako na jaře Vás i nyní prosíme, abyste nám zachovali přízeň a objednávali z našeho e-shopu své oblíbené komiksové tituly – ať Vy máte co číst a my můžeme přežít další neveselé období.

 

Děkujeme za pochopení

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Matěj Kos
vedoucí provozovny