Informace k uzavření prodejny z nařízení vlády

Aktualizace ke dni 1. 3. 2021

Vážení zákazníci,
s ohledem na omezení pohybu mimo okres Vás prosíme, abyste osobní odběr volili pouze pokud bydlíte v okresech Brno-město a Brno-venkov (interaktivní mapu viz například zde). V případě, že máte objednávku k osobnímu odběru již nachystánu, ale nemůžete se dostat do našeho obchodu, napište nám, prosím, na e-mail obchod@nerdi.cz a nějak to vymyslíme. Jinak výdejní hodiny objednávek z e-shopu zůstávají v platnosti, budeme se na Vás tedy těšit v úterý a v pátek od 15 do 18 hodin.

Doufejme, že tři týdny uzávěry budou stačit... 

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos


 

Aktualizace ke dni 14. 2. 2021

Vážení zákazníci,
vzhledem k současné situaci v návaznosti na dle mnohých právníků protiústavní vládní usnesení č. 126 nemůžeme naši kamennou prodejnu dosud otevřít. V současné době je nouzový stav a s ním spojené uzavření maloobchodních prodejen avizované do 28. února, přičemž – jak je již zvykem – nikdo netuší, jestli budeme moci po uplynutí tohoto data otevřít.

Osobně si myslíme, že při dodržení veškerých hygienických opatření (maximálně 2 lidi na prodejnu, roušky/respirátory, pravidelná desinfekce všech ploch) je náš obchod z hlediska potenciální nákazy bezpečnější než půlhodinová cesta přecpanou (a z důvodu pandemie zároveň co do počtu spojů redukovanou) MHD či dlouhá fronta před úřadem vzniknuvší z důvodu omezení úředních hodin. Naše vláda však má jiný názor, a tak, abychom se nevystavovali riziku likvidačního postihu, ponecháváme obchod stále fungující pouze v režimu výdejního místa pro e-shopové či jiným způsobem (telefonicky, SMS zprávou) provedené objednávky – klasicky úterý a pátek od 15 do 18 hodin

Děkujeme za pochopení, držme si všichni palce, ať tuto epidemii navzdory vládě všichni ve zdraví přežijeme.

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos


 

Aktualizace ke dni 25. 1. 2021

 Vážení zákazníci,

přesto že je naše kamenná provozovna z nařízení vlády opět uzavřena, je tu možnost si u nás nakoupit. Vzhledem k aktuální situaci je 2x v týdnu (úterý a pátek) pro potřeby osobních odběrů opět v provozu naše výdejní místo. Na rozdíl od listopadového lockdownu, který byl spojený i s uzavřením pasáže, máte nyní možnost bez předchozího telefonátu přijít až k naší prodejně, kde Vám objednávku vydáme. Tentokrát je možné zaplatit i pomocí platební karty.
Objednat zboží si u nás můžete zde, přes náš INTERNETOVÝ OBCHOD, či domluvou na e-mailu obchod@nerdi.cz, nebo (v ÚT a PÁ 15-18:00 h.) na telefonu 604 247 449.

Držme si navzájem palce, ať zvládneme i třetí (a snad už poslední) vynucené uzavření.

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Radovan Kopecký

 


 

Aktualizace ke dni 8. 1. 2021

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci a novým nařízením vlády bude opět v provozu v úterý a v pátek pro potřeby osobních odběrů naše výdejní místo. Na rozdíl od listopadového lockdownu, který byl spojený i s uzavřením pasáže, nyní budete mít možnost bez předchozího telefonátu přijít až k naší prodejně, kde Vám objednávku vydáme. A navíc bude možné zaplatit i pomocí platební karty. :)

Komiksové novinky začneme v omezeném množství brát, tak jako jste byli zvyklí při minulých lockdownech, abyste nepřišli o nášup nového komiksového čtiva.

Držte nám palce, ať zvládnem i třetí (a snad už poslední) vynucené uzavření prodejny.

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos

 


 

Aktualizace ke dni 4 . 1. 2021

Vážení zákazníci,
vzhledem k tomu, že je kvůli dalšímu vládnímu nařízení naše kamenná prodejna od 27. 12.  2020 do (minimálně) 10. 1. 2021 opětovně uzavřena, vyplývá z této skutečnosti následující:

 • V průběhu prvního lednového týdne roku 2021 Vás budeme informovat o přesné otevírací době výdejního okna / kamenné prodejny.
 • E-shop objednávky budeme s největší pravděpodobností postupně vyřizovat až po 10. 1. 2021 (změna termínu vyhrazena).
 • Jestliže budete mít jakékoliv dotazy či prosby, směřujte je na e-mail obchod@nerdi.cz.
 • Zaktualizované informace čekejte každým dnem!

Děkujeme za pochopení a za podporu v průběhu šíleného roku 2020 a přejeme VŠE NEJ v (snad lepším) roce 2021  :-)

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Radovan Kopecký 

 


  

Aktualizace ke dni 23. 12. 2020

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že se chystá opětovné zpřísnění vládních nařízení od 27. prosince 2020, které by mělo platit minimálně do 10. 1. 2021, nehrozí, že bychom otevřeli dříve. To pro nás i Vás znamená:

 • V průběhu prvního lednového týdne roku 2021 Vás informujeme o přesné otevírácí době výdejního okna / kamenné prodejny.
 • E-shop objednávky budeme dle jejich velikosti a četnosti vyřizovat buď v průběhu svátků, nebo (což je pravděpodobnější) až po 10. 1. 2021.
 • Jestliže budete mít jakékoliv dotazy či prosby, směřujte je na e-mail obchod@nerdi.cz.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou díky za podporu v průběhu toho šíleného roku 2020!

Za Komiksový krám / NERDI.cz

Matěj Kos

  

Aktualizace ke dni 2. 11. 2020

Vážení a milí zákazníci,

jak jste již jistě zaznamenali, vláda zmírňuje opatření, a tím pádem Vás můžeme od čtvrtka 3. prosince opět uvítat na naší kamenné prodejně. Při nákupu se, prosím, řiďte pokyny personálu a dodržujte veškerá hygienická opatření.

Díky moc všem za podporu!

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


 

Aktualizace ke dni 8. 11. 2020

Vážení zákazníci,

jako v průběhu minulého uzavření, i nyní Vás chceme pravidelně informovat o novinkách a změnách na ohledně naší prodejny i komiksů obecně v době covidové.

 • Pro osobní odběry máme otevřeno výdejní místo. Po předchozí telefonické domluvě můžete dorazit v úterý a pátek od 16 do 18 hodin do Pasáže Rozkvět, kde Vám bude Vaše objednávka vydána. Z technických důvodů je možné platit pouze v hotovosti (ideálně přesnou částkou).
 • Omezili jsme odběr NHM a KVS. Vzhledem k tomu, že převážnou část prodejů tvořila naše kamenná prodejna, přistoupili jsme k omezení počtu odebíraných komiksů v tzv. časopisové distribuci. Pokud tyto série sbíráte, důrazně Vám doporučujeme si je průběžně objednávat přes náš e-shop. Hrozí, že do otevření obchodu budou některá čísla vyprodána a nemuselo by se na Vás tak dostat.
 • Komiksové novinky vychází podle plánů. Zatím se neděje žádné omezování plánovaného vydávání komiksů. Tento týden se například můžete začíst do tří skvělých novinek z Comics Centra nebo nového kousku z ediční řady Mistrovská díla evropského komiksu od nakladatelství Crew.
 • Sleva 15 % na komiksové novinky. Je to tak. Rozhodli jsme se, že dokud bude kamenná prodejna uzavřena, budeme Vám, našim drahým zákazníkům, poskytovat prvních čtrnáct dní od vydání 15% slevu na komiksové novinky v klasické distribuci. Pro snadnější vyhledávání jsme vytvořili přímo speciální kategorii. Využijte toho, zároveň nás tím v této nelehké době podpoříte.

Děkujeme všem za podporu a hlavně za uskutečněné nákupy

Společně to zvládneme!

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


Aktualizace ke dni 27. 10. 2020

Vážení zákazníci,

po zvážení situace jsme se rozhodli obnovit možnost osobních odběrů. A to tak, že bude po předchozí telefonické domluvě zřízeno výdejní místo v prostorách pasáže Rozkvět. Toto výdejní místo bude fungovat prozatím v úterý a v pátek od 16.00 do 18.00. Pokud by Vám doba silně nevyhovovala, napište nám na e-mail, můžeme se případně domluvit na posunu či rozšíření.

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Radovan Kopecký a Matěj Kos


Vážení zákazníci,

vzhledem k vyhlášeným vládním opatřením v souvislosti s epidemií COVID-19 bohužel musíme opět uzavřít naši kamennou prodejnu Komiksový krám. Stejně jako na jaře bude nadále fungovat náš e-shop nerdi.cz. S tím jsou spojeny následující informace:

 • Kamenná prodejna: Jak již bylo předesláno, obchod bude uzavřen. Toto prosím respektujte, i když uvidíte v obchodě někoho ze zaměstnanců, věřte, že Vám bohužel nemůžeme otevřít a pustit Vás dovnitř – i když nás to, pravda, bude hodně mrzet.
 • Osobní odběry: Zákazníci, kteří vytvořili objednávky na osobní odběr do středečního večera, od nás obdrží e-mail s dalšími pokyny. Jednak je možnost objednávku pozdržet až do znovuotevření prodejny, jednak je možnost změnit způsob doručení objednávky (Využijte Zásilkovnu nebo Českou poštu, krom platby na dobírku můžete využít i bankovní převod. Netvořte nové objednávky, jsme schopni toto vše upravit již u Vaší současné.), jednak ve čtvrtek 22. 10. a v pátek 23. 10. bude možnost si objednávku po předchozí telefonické domluvě vyzvednout osobně.
 • Objednávky s dopravou: Zde se nic nemění, provoz e-shopu nebude nijak dotčen. Budeme se snažit odesílat veškeré objednávky ve standardních termínech. Poprosíme Vás ale co nejméně využívat dobírky, ať se zbytečně nevystavujete zdravotnímu riziku.

Další informace (změny v plánovaném vydání, posun znovuotevření kamenné prodejny...) budeme jako na jaře sdělovat pomocí aktualizací v tomto článku a na facebookových stránkách Komiksového krámu a e-shopu Nerdi.cz.

A stejně jako na jaře Vás i nyní prosíme, abyste nám zachovali přízeň a objednávali z našeho e-shopu své oblíbené komiksové tituly – ať Vy máte co číst a my můžeme přežít další neveselé období.

 

Děkujeme za pochopení

Za Komiksový krám / Nerdi.cz 

Matěj Kos
vedoucí provozovny